Mekanikcs Cs 1.6 Server Satış
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cs Hızından Uçsun Ben denedim hızlandırıyor

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

Cs Hızından Uçsun Ben denedim hızlandırıyor Empty
MesajKonu: Cs Hızından Uçsun Ben denedim hızlandırıyor   Cs Hızından Uçsun Ben denedim hızlandırıyor Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 9:02 pm

Program cs1.5 & cs1.6 için denenmiştir ve olumlu sonuç vermektedir.

Önce programı indiriyoruz. AnLatımı İçindedir.

link:
Aşşağıda

Şimdide CounterStrike Oyununa girin. Herhangi bi map kurun. Konsolu açarak "fps_max 100" yazın.

işlem tamamdır. fps niz artık 100. kontrol etmek için konsola +graph veya net_graph 1 yazmanız yeterli olur.Ama bide>>>>

DEWAM EDELİM

Yukarıda yazılanları harfiyen yaptıktan sonra ;
Masaustune sağ tıklayın

--> Özellikler --> Ayarlar --> Gelişmiş --> Ekran karti ayarlari ( Bu herkesin ekran kartina gore değişir, mesela benim ekran kartim Gforce 2 Mx400, Bende Nvidia Mx400 gibi bişey yazıyor.)
Daha sonra, Menü ingilizce ise , Performance & Quality settings,
Türkçe ise, Performans ayarları gibi bi bölüm olcak, oradaki listenin en altinda Vertical Sync (Dikey senkronizasyon) var, onu off (Kapalı) yapın.VE oyuna girin, konsola Net_graph 3 yazip fps nizi kontrol edin.Bişeyleri eksik yapmadıysanız 100 olması lazım
Şunuda söyliyim, eğer gerçekten CS ile ilgileniyosanız, bu ayarları yapamasanız dahi, amaan ne olcak deyip sallamayın.Oyunun akıcılığında büyük fark oluyor.Her prof CS'ci kullanır bunu.
Herkese iyi oyunlar...

Vertical Sync (Dikey senkronizasyon)

http://rapidshare.com/files/82424440/RLock.rar
http://mekanikcs.yetkinforum.com
1287

Cs Hızından Uçsun Ben denedim hızlandırıyor Empty
MesajKonu: Geri: Cs Hızından Uçsun Ben denedim hızlandırıyor   Cs Hızından Uçsun Ben denedim hızlandırıyor Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 8:34 am

zAAAAAAAAA xD xD xD xD xDxD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD uccakmıss xD

Cs Hızından Uçsun Ben denedim hızlandırıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fighter ffx wall Calısıo %1500 calısıo denedim :D